KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14314109
nr 1431 4109
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 215/300. Bildmått: 20x26cm, yttermått inklusive ram: 35x40cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:08:11
15/11 18:00:22
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg